אאוטבריין VS טאבולה

אאוטבריין או טאבולה?

אאוטבריין וטאבולה הן שתי חברות הטכנולוגיה הישראליות המובילות בעולם בתחום המלצות והפצת תוכן. בבסיס מדובר בפלטפורמה העושה שימוש בתוכן שיווקי במעטפת של תוכן אינפורמטיבי ובחווית קריאת תוכן עיתונאי לקוראים. התוכן מסומן כפרסומי כנדרש בחוק, אולם מוגש לקורא בתבנית ויזואלית ובהשקעה אינפורמטיבית באופן שימשוך את העין ויחשוף אותו למידע, למוצר או לשירות שמקדם המפרסם.

שיווק ברשתות חברתיות מוביל כיום את הרשת, תוך הבנה כי מדובר בחשיפה רחבה וממוקדת כאחד. אאוטבריין וטאבולה מספקות פלטפורמה מעט שונה בעין ובהיבט של מיקוד בקהלי יעד, אך למרות המשותף הרב בניהם ישנם גם מספר שינויים שיכולים להכריע על ההחלטה עם מי כדאי לעבוד.

חווית משתמש

לפני שבוחרים באחת מן השתיים יש להגדיר את מטרות הקמפיין, התקציב המוקצה לו וקהלי היעד הרלוונטיים ביותר.  למנהל הקמפיין ישנה השפעה ישירה על הבחירה, מאחר ובתחום חווית המשתמש קיים הבדל מהותי בין השתיים. למרות שמדובר בחברות ישראליות אאוטבריין מתמקדת בעיקר במפרסמים הזרים, וכל ממשק המשתמש שלה מוצע באנגלית, כמו גם השירות. בטאבולה לעומת זאת, ניתן לזכות לשירות וליווי בעברית.

היבט נוסף בו מובילה טאבולה על פני המתחרה אאוטבריין הוא אפשרויות העריכה, הנוות יותר וזמינות יותר גם לאחר העלאת הקמפיין לרשת. טאבולה מאפשרת עריכת טעויות תוכן, שינוי תמונות וכדומה בעוד שהממשק עבודה של אאוטבריין אינו מתיר זאת ויש צורך להוריד את הקמפיין ולהעלות מחדש נוסח מתוקן.

טאבולה גם מרוויחה נקודות על צביעת משתמשים באמצעות פיקסל על מנת לבנות קהלים מדויקים, לסמן אותם ולהגיש להם פרסומות בתכנון והכוונה מראש על בסיס היכרות עם תחומי העניין שלהם. אפשרות הצביעה קיימת גם באאוטבריין, אלא שזה מתבצע באופן ידני ובתמיכת נציג שירות, בעוד שטאבולה מספקת פיקסל המרה שנועד לטייב את הפרפורמנס באופן אוטומטי בשלבי בניית הקמפיין.

עלות הקמפיין

בנושא המחיר מדובר ברמות מחיר דומות, ניתן לשלב בשתי הפלטפורמות קמפיינים בתקציבים מותאמים אישית. אין מדובר באותה רמת מחיר שמציע הפרסום ברשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, יוטיוב או אינסטגרם, אולם גם רמת החשיפה ואופייה טומנות בחובן הרבה יותר סיכויי הצלחה למכירות איכותיות ולהגדלת פלח השוק לטווח הארוך.

איכות התוכן

על פניו למרות כי נראה שטאבולה מובילה וגורפת יתרונות בולטים מבין השתיים, לחדשנות ולחווית המשתמש שהיא מציעה אין את היכולת להאפיל על המתחרה הוותיקה אאוטבריין בדברים החשובים באמת: איכות התוכן. כתבות הנשלחות לאאוטבריין עוברות סינון קפדני תוך מתן במה לשיקולי איכות הכתיבה, אמינות התוכן, כמות המסרים השיווקיים לצד הערך המוסף לקורא, סינון תכנים בעלי אופי אלים או מיני וכדומה. כל אלה מבטיחים כי קהל הקוראים של מאמרי תוכן וכתבות מבית אאוטבריין, יזכו לתוכן איכותי בעל ערך מוסף לקורא, ודווקא שיטת התוכן הזו, מספקת תוצאות מעולות בזכות החיבור המדויק לקורא ולקהלי היעד השונים.

ניתן בהחלט לקבוע כי קמפיין פרסומי הפונה אל המכנה המשותף הנמוך ביותר יוכל להשיג תוצאות אפקטיביות בפלטפורמת הפצה של טאבולה, בעוד שקמפיין ממוקד הפונה לקהל יעד ספציפי ואיכותי ימצא את הכלים הנכונים והאפקטיביות דווקא באאוטבריין.

חשוב לדעת כי שתי ענקיות התוכן הללו מקיימות מגעים קבועים למיזוג ואיחוד, מתוך הבנה כי שילוב הכוחות יוליד פלטפורמה בעלת כוח אדיר וציבור מפרסמים עצום, וסביר להניח כי בסופו של יום איחוד כזה יושלם על יתרונותיו וחסרונותיו למפרסמים. בינתיים, ניתן לעשות שימוש בכל אחת מן הפלטפורמות בנפרד, לצאת למסעות פרסום ברשתות חברתיות , לנתח תוצאות קמפיינים בזמן אמת ולהביא ללקוחות משרדי הפרסום את הבשורה בעולם השיווק בכל יום מחדש.

לפגישת היכרות וייעוץ בנושא שיווק ברשתות חברתיות מוזמנים לפנות אלינו או לחלופין ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר: 077-9976279 

גיבוש מיתוג חזותי
גיבוש חזותי

כיצד המיתוג הגרפי שלך משפיע על הנוכחות שלך אונליין? אנחנו חיים בעולם ויזואלי מסטורי מרהיב ועד סרטונים בפיד. המיתוג הגרפי של העסק צריך ללכוד את העין המתבוננת העוברת במהירות לאפקט

קרא עוד »
שיווק ברשת
שיווק ברשת

שיווק ברשת החברתית בעבר, הפלטפורמות שהיו מוצעות עבור שיווק עסקים היו: הרדיו, הטלוויזיה, עיתונים, פליארים שחולקו, שלטי חוצות ועוד. כיום עדיין ניתן למצוא את הפלטפורמות הללו לצורך פרסום ושיווק עסקים

קרא עוד »
פרויקט קידום אתרים
פרויקט קידום אתרים

מכשולים גדולים שכדאי להסיר כבר בתחילת פרויקט קידום אתרים בחודש הראשון עבודת קידום אתר מתמקד ב 2 נושאים: מחקר מילים ודו"ח אופטימיזציה שמטרתו למפות את כל הבעיות שמפריעות לקידום האתר.

קרא עוד »
פרסום ממומן ביוטיוב
פרסום ממומן ביוטיוב

פרסום ממומן ביוטיוב או אורגני? ניתן למצוא כיום לא מעט פלטפורמות אשר ניתן לפרסם בהן באמצעות סרטונים. אולם, יוטיוב מהווה את הפלטפורמה הטובה ביותר לפרסום מעין זה. מדובר על הפלטפורמה

קרא עוד »
ניהול מדיה חברתית
ניהול מדיה חברתית

אין ספק שבעולם המודרני היום שיווק ברשתות חברתיות וניהול מדיה חברתית הם בין הדברים החשובים ביותר בעסקים בעולם של היום- עסק שלא מפרסם את עצמו בצורה תמידית ומסודרת במדיות החברתיות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
error: Alert: Content is protected !!
דילוג לתוכן