אינסטגרם עסקי

אינסטגרם עסקי – בואו נתקדם 

כמעט ולא נצליח למצוא כיום עסק שלא שמע על אינסטגרם או לא מכיר אותו באופן פעיל. אך לא כולם מרגישים בנוח לצלול אל תוך הרשת החברתית המוצלחת הזאת שהצליחה למשוך אליה את כולם, כולל כולם החל מגילאי גיל ההתבגרות, ועד למנכלים ובעלי מותגים מצליחים שכבר פתחו אינסטגרם עסקי מצליח. למה היא כל כך מוצלחת, איך נוכל להסתייע בה, ומה הבשורה המרגשת שהיא מביאה לעולם העסקי? הכל כאן.

אינסטגרם עסקי לכולם

תחום השיווק בכלל, ותחום שיווק ברשתות חברתיות בפרט הפך להיות מאד חם בעשור האחרון. הסיבה לכך היא גם ההתקדמות הטכנולוגית שכולנו מודעים לה. וגם כמובן העובדה שמגיפת הקורונה כמעט הכריחה כל בית עסק שיכול, לעבור לעבוד מהבית.

תוך כך, כל ערוצי הפרסום הרלוונטיים הפכו להיות אונליין ולפתע, אפשר לעבוד מכל מקום, ובכל מקום. לשווק, לפרסם, להגיע אל קהלי יעד וליהנות מעוד אפיק עבודה שבעצם קיים כבר הרבה לפני שהגיעה הקורונה אל חיינו.

לטובת מי שלא מכיר בכלל, נספר מעט. אינטסגרם היא רשת חברתית שקמה בתור אפליקציית צילום עם אפקטים שונים אלו ואחרים. לא לקח הרבה זמן והאפליקציה הפכה לרשת חברתית גדולה שהתבססה למעשה על תמונות בלבד.

הרעיון הבסיסי ברשת החברתית היה שכל אחד יכול להתחבר לאדם אחר כדי לראות את התמונות שהוא מעלה, ובכך, לחוות יחד איתו מעיניו את מה שהוא רואה. היא פחות מאופיינת בפוסטים בעלי טקסטים ארוכים ורגשניים אלא יותר בתמונות המעבירות מסרים.

אינסטגרם נרכשה על ידי פייסבוק בשלב מסוים, מה שמוכיח עד כמה היא מוצלחת, ומאפשרת יכולות שאם הרשת החברתית הגדולה בעולם רוצה בהן, זה לא סתם, אלא מדויק מאד.

הרבה מאד עסקים מוצאים עצמם פותחים אינסטגרם עסקי על מנת לבצע שיווק ברשתות חברתיות כחלק מתכנית אסטרטגית שיווקית. בין אם הם עושים זאת באופן עצמאי ובין אם הם שכרו חברה מקצועית לניהול פרופיל עסקי באינסטגרם. הנוכחות ברשת החברתית הזאת היא חשובה מאד ברמה העסקית, פשוט כי כולם נמצאים שם.

שלא תטעו לרגע, פרסום באינסטגרם אישי, או קידום עסקים באינסטגרם הם שונים לחלוטין באסטרטגיה. ולכן מומלץ באמת לעשות זאת באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. התכנית כוללת פרסום ממומן באינסטגרם באמצעות פילוח קהל ובכלל שיווק עסק באינסטגרם באופן שיטמיע נוכחות ברשת.

אינסטגרם עסקי – 4 טיפים מרכזיים לניהול נכון

  • הכירו את המערכת

שניה לפני שתתחילו לפרסם ולהוציא תקציבי פרסום, בין אם לבד, ובין אם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. מומלץ שתכירו מעט את המערכת. הסתכלו על פרופילים עסקיים מתחרים, הסתכלו גם על פרופילים אישיים, למדו מעט את ההבדלים בין המערכות השונות. ובנוסף, התחברו אל כל הבלוגים המעדכנים את ההתפתחויות השונות בתחום. מדובר בתחום שמתעדכן באופן קבוע, ומתחדש טכנולוגית בפיצ'רים שונים אלו ואחרים.

  • בצעו עדכונים בשוטף

שיווק ברשתות חברתיות בכלל ושיווק אינסטגרם עסקי בפרט חיים נושמים ומתבססים על עדכונים שוטפים. אם אתם לא מעדכנים, אתם פשוט לא שם. וגם כשאתם מעדכנים, מומלץ לתחזק את העדכונים כל הזמן ולהיות עם האצבע על הדופק. ככל שתעדכנו יותר, הקהל שלכם יראה בכם יותר עניין.

  • תמונות איכותיות ומקוריות

קידום עסקים באינסטגרם מבוסס על תמונות. כל שיווק עסק באינסטגרם מבוסס למעשה על תמונות כי זו הרשת החברתית. על בסיס זה היא פועלת. אינסטגרם עסקי מתוחזק ומתופעל מקצועית מתחיל בתמונה הראשונה שאתם מעלים, וממשיך הלאה בתמונות הכי עדכניות שלכם. עלו תמונות מקוריות, איכותיות, מעניינות שמושכות את קהל היעד. תוכלו גם לערוך אותן באמצעות פילטרים, אבל כיום ללא פילטרים אפילו עדיף. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים אותנטיות.

  • חברו את האינסטגרם לפייסבוק

מבחינת פרסום ממומן באינסטגרם חיבור פרופיל אינסטגרם עסקי לפייסבוק זה יעיל מאד. היות ופייסבוק רכשה את אינסטגרם, היא גם מאפשרת פרסום בשתי הפלטפורמות בלחיצת כפתור בלבד. חיבור של שני הפרופילים יעניק לכם לא רק יכולת שיווק ברשתות חברתיות איכותית יותר, אלא גם קלה יותר לתפעול.

פרסום ברשתות החברתיות עם facemarketing יעניק לכם את הפיתרון האמיתי לשיווק הדיגיטלי שאתם צריכים, תוך כדי שתחסכו את ההתעסקות בשיווק ובפרסום, ותתפנו לניהול העסק שלכם כשאתם יודעים שהפרסום נמצא בידיים בטוחות ונכונות. את הטיפול בלידים נשאיר לכם, את הפרסום, השאירו לנו. אתם בידיים טובות.

אינסטגרם עסקי – שאלות ותשובות

  • מהם האשטאגים ואיך הם עוזרים לנו?

ההאשטאג הוא פיצ'ר שיוצר חשיפה של פרופיל האינסטגרם שלכם ברחבי העולם. בין אם מדובר על אינסטגרם עסקי או אינסטגרם אישי זוהי דרך נהדרת להיחשף אל העולם.

  • למה פרופיל עסקי עדיף לכם?

מן הסתם, אם אתם מתעניינים בניהול קידום עסקים באינסטגרם ומחפשים מידע על שיווק עסק באינסטגרם זה רק הגיוני שתרצו לפתוח ולנהל פרופיל עסקי באינסטגרם היות ופרופיל אישי לא ימלא את המטרות שלכם.

  • האם מומלץ לשלב טקסט עם התמונות?

כאשר אנחנו מדברים על ניהול של אינסטגרם עסקי טקסט שיווקי הוא חלק מהותי. פרסום ממומן באינסטגרם בנוי על טקסט שיווקי המלווה תמונות. דאגו לטקסט איכותי, בעל מבנה שיווקי ותמונה המלווה את הטקסט ומתכתבת איתו באופן מדויק. אין שום סיבה שלא תצלחו שיווק עסק באינסטגרם אם תהיו מלווים באנשי המקצוע הנכונים, או פשוט תעשו זאת נכון.

קידום אורגני באינסטגרם
קידום אורגני באינסטגרם

קידום אורגני באינסטגרם – הדרך הבטוחה לשיווק איכותי  קידום אורגני מאז ומתמיד נחשב לקידום איכותי ששומר תוצאות לאורך זמן, והוא מומלץ לבעלי מותג ולבעלי עסקים על מנת למצב את נוכחותם

קרא עוד »
איך להצליח באינסטגרם
איך להצליח באינסטגרם

איך להצליח באינסטגרם – רשת חברתית לכולם  אחת השאלות הגדולות של כל מי שעוסק ברשתות החברתיות, ניהול מותג, או ניהול שיווק הוא איך להצליח באינסטגרם ולבלוט מעל כולם. בין אם

קרא עוד »
פרסום מוצרים באינסטגרם
פרסום מוצרים באינסטגרם

פרסום מוצרים באינסטגרם – שופינג מעולם אחר  אם אתם, או העסק שלכם עדיין לא נמצאים בתוך האינסטגרם, רוב הסיכויים שאתם פשוט לא מעודכנים שזוהי הרשת החברתית מהמצליחות בעולם. לא בכדי

קרא עוד »
שיווק עסק באינסטגרם
שיווק עסק באינסטגרם

שיווק עסק באינסטגרם – אתם בדיוק במקום הנכון לא תופתעו לדעת שהרשת החברתית אינסטגרם הפכה להיות הרשת הכי חמה, עם כמיליארד משתמשים חודשיים. אינסטגרם מאד קרובה לעקוף את כל הרשתות

קרא עוד »
קידום עסקים באינסטגרם
קידום עסקים באינסטגרם

קידום עסקים באינסטגרם – כי מגיע לכם להיחשף אינסטגרם או כל רשת חברתית אחרת לא המציאו את עולם השיווק ואת התנ"ך ללימוד שיווק ברשתות חברתיות אבל הן בהחלט שדרגו אותו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן