טיפים לניהול פרופיל עסקי באינסטגרם

פרופיל עסקי באינסטגרם – המדריך למצליח

הרשתות החברתיות הן משמעותיות מאוד לצורך שיווק, פרסום וחשיפה של עסקים. מכיוון שיש כמה וכמה רשתות חברתיות דומיננטיות כיום, אשר ניתן למצוא בהם גולשים רבים מדי יום ביומו, יש צורך לבחור ראשית כל את הרשתות החברתיות הנכונות לשווק בהן ושנית, את הדרכים הנכונות לנהל ברשתות החברתיות הללו פרופיל עסקי. אחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר כיום היא האינסטגרם.

בשנת 2017 חל קצב הגדילה המשמעותי ביותר של האינסטגרם מאז שהיא הושקה בשנת 2010. מאז שנת 2017 ישנה מגמה הולכת וגוברת בגדילה של האינסטגרם וכיום היא מהווה את הרשת החברתית השנייה בגודלה, כאשר הראשונה היא פייסבוק. באינסטגרם ניתן למצוא כיום מעל ל600 מיליון משתמשים רשומים, כאשר מעל 400 מיליון משתמשים מהווים פעילים אקטיביים.

מדוע כדאי לנהל פרופיל עסקי באינסטגרם ?

האינסטגרם היא רשת חברתית אשר מתמקדת בעיקר בתפיסת הרגע ולכן, מאוד קל לעקוב דווקא באינסטגרם אחרי מוצרים ושירותים ולבחור מהם את המוצרים או השירותים הרלוונטיים לכל אדם. פרסום באינסטגרם לרוב יהיה פרסום חיובי יותר, אשר משפיע באופן יעיל יותר על תודעתו של הגולש.

גם פרופיל עסקי באינסטגרם, משדר אותנטיות לגולש ומסייע לו להרגיש קרוב יותר לעסק או לאיש המקצוע המציע שירותים או מוצרים שונים. אז אם הבנתם למה חשוב וכדאי לנהל פרופיל עסקי באינסטגרם, הגיע הזמן שתדעו כיצד לעשות זאת נכון.

כיצד מנהלים פרופיל עסקי באינסטגרם בצורה הטובה ביותר

שיווק דיגיטלי כאמור, חייב לבוא לידי ביטוי גם באמצעות שיווק ברשתות חברתיות. לניהול נכון של פרופיל עסקי באינסטגרם, יש ערך וחשיבות רבה עבור כל עסק המתיימר לצבור לו עוקבים ולהיות עסק מוכר יותר, נבחר יותר וריווחי יותר. על מנת לנהל פרופיל עסקי באינסטגרם בצורה הטובה ביותר, ראשית כל עליכם להיות אותנטיים.

השתדלו מאוד להיות אתם ולהראות את מה שיש לכם להציע ואת היתרונות שלכם בצורה האמתית ביותר ולא בצורה גרנדיוזית מדי, שיווקית מדי או מאולצת מדי. הקפדה על העלאת תוכן מקורי שלכם המעניק ערך מוסך לגולש לפרופיל שלכם, זהו בהחלט דבר חשוב.

השקיעו בביו שלכם

הביו, מהווה את התיאור הקצר בראש הפרופיל שלכם. על אף שמדובר לכאורה בדבר שולי, הרי שהביו מסייע רבות לקידום שלכם. ככל שהתיאור שלכם בביו יהיה ממוקד, יעיל ותכליתי יותר והוא יכיל בו את הפרטים המדויקים ליצירת קשר אתכם ולינק לאתר שלכם או לתוכן שכתבתם, כך יש סיכוי שיותר גולשים יחשפו אליכם, יכירו אתכם ויבחרו לעקוב אחריכם. הביו מהווה את הרושם הראשוני עליכם ולכן הוא חייב להיות מושקע וממוקד.

גם תמונת הפרופיל שלכם בעיגול הקטן שבאינסטגרם, חייבת להיות תמונה מושכת את העין. זכרו שהתמונה שתשימו בפרופיל שלכם היא התמונה אשר תהווה את הפנים של העסק שלכם. כאשר מדובר בפרופיל עסקי של חברה גדולה ניתן לשים בתמונה את הלוגו של העסק, אולם, כאשר מדובר בעסק קטן או באיש מקצוע המעניק שירותים, כדאי מאוד לשים תמונה טובה וחיובית של האדם עצמו אשר עומד בראש העסק או מציע את שירותיו.

סיפור לכל תמונה ועקביות

חשוב מאוד להוסיף טקסט לכל תמונה שאתם מעלים. על אף שכאשר מדובר בפרסום באינסטגרם, ישנה התמקדות דווקא בתמונות, הרי שלא כדאי לוותר על הטקסט אשר מלווה את התמונה. הטקסט מספר את הסיפור של התמונה שהעליתם, הוא יכול להיות ארוך או קצר כל עוד הוא ממוקד ולא נמרח מדי.

טקסט בצירוף תמונה יוצרים תחושה של הזדהות בקרב הגולש. כמו כן, יש צורך להיות עקביים בנושאים אשר אתם בוחרים להעלות. מעבר לעקביות בסוגי הטקסט שאתם בוחרים להעלות, כדאי מאוד שתהיו עקביים בנראות של הפיד שלכם. יש להעלות תמונות איכותיות לפיד, להשתמש בפילטרים קבועים על מנת שכל התמונות בפיד יהיו באותו המראה ועוד.

זמינות, אדיבות ואינטראקציה

כאשר אתם מעלים פוסט לאינסטגרם, כדאי מאוד שתדאגו להיות זמינים, על מנת להגיב על תגובות. ככל שתגיבו יותר על תגובות לפוסט בזמן קצר יותר, כך תהיה תנועה ושיח בפוסט וכידוע, האלגוריתם של האינסטגרם מקדם פוסטים בהתאם לתנועה ולשיח שבהם. ניתן גם להעלות פוסטים אשר מעודדים מעורבות אקטיבית של הגולש בפוסט כגון: שאלות, סקרים, דיונים ועוד.

כמובן שיש לענות על כל תגובה באדיבות ולהשתדל לעקוב אחרי פרופילים שונים, לסמן בהם לייק ועוד, על מנת להגדיל את החשיפה של הפרופיל שלכם באופן משמעותי יותר. הדבר החשוב ביותר באינסטגרם הוא יצירת אינטראקציה. ככל שהאינטראקציה שתיצרו עם גולשים אחרים תהיה משמעותית יותר, כך תגדילו את המעקב אחריכם והחשיפה של הפרופיל העסקי שלכם.

לפגישת היכרות וייעוץ בנושא שיווק ברשתות חברתיות מוזמנים לפנות אלינו או לחלופין ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר: 077-9976279 

שיווק עסק באינסטגרם
שיווק עסק באינסטגרם

שיווק עסק באינסטגרם – אתם בדיוק במקום הנכון לא תופתעו לדעת שהרשת החברתית אינסטגרם הפכה להיות הרשת הכי חמה, עם כמיליארד משתמשים חודשיים. אינסטגרם מאד קרובה לעקוף את כל הרשתות

קרא עוד »
קידום עסקים באינסטגרם
קידום עסקים באינסטגרם

קידום עסקים באינסטגרם – כי מגיע לכם להיחשף אינסטגרם או כל רשת חברתית אחרת לא המציאו את עולם השיווק ואת התנ"ך ללימוד שיווק ברשתות חברתיות אבל הן בהחלט שדרגו אותו.

קרא עוד »
קידום ממומן באינסטגרם
קידום ממומן באינסטגרם

קידום ממומן באינסטגרם – כולם כבר שם אנחנו יודעים שאתם יושבים לעיתים מול האינסטגרם, מעבירים את האצבע על המסך ומדפדפים. מולכם נגללות אינספור תמונות ופרסומות, והייתם רוצים שהמותג שלכם יקח

קרא עוד »
קידום באינסטגרם
קידום באינסטגרם

מה זה אינסטגרם? אינסטגרם מהווה רשת חברתית פופולארית מאוד כיום. ניתן למצוא לא מעט משתמשים באינסטגרם מה שהופך את הפלטפורמה המדוברת לפלטפורמה בעלת פוטנציאל שיווקי משמעותי עבור עסקים. קידום באינסטגרם

קרא עוד »
שיווק באינסטגרם
שיווק באינסטגרם

שיווק באינסטגרם? מה הכוונה אינסטגרם היא רשת חברתית חינמית המשמשות למטרות שיתוף מידי של סרטוני וידיאו קצרים, תמונות ועוד. האינסטגרם הושק לראשונה עבור מכשירים ניידים של חברת אפל, אולם בהמשך

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
error: Alert: Content is protected !!
דילוג לתוכן