לינקדאין לעסקים

לינקדאין היא רשת חברתית ספציפית עבור עסקים. היא מהווה את הרשת הגדולה ביותר בעולם והיא מצויה כיום בבעלות של מיקרוסופט. הרשת מאפשרת לכל אדם ליצור עמוד חברה לעסק שלו או לארגון. העמוד המדובר מאפשר לעסק לנהל פרסומים שונים, ליצור מודעות, לפרסם משרות רלוונטיות ולבצע עוד מגוון פעולות שונות שרלוונטיות מאוד עבור כל עסק. אם אינכם יודעים על פרסום בלינקדאין או אם אינכם מבינים עדיין את החשיבות של לינקדאין לעסקים, כדאי מאוד שתדעו שבכדי לעסק שלכם תהיה נוכחות משמעותית בעולם העסקי כיום, חייב שיהיה לו בין היתר גם דף בלינקדאין. כמובן שהדף חייב להיות פעיל ואיכותי ולענות על המטרות השונות של העסק בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

לינקדאין לעסקים- למה זה חשוב?

לינקדאין לעסקים הוא ללא ספק דבר חשוב מאוד לכל עסק, המתיימר להיות בעל נוכחות בעולם העסקים. שיווק עסקים באינטרנט לא כולל רק שיווק ברשתות חברתיות או הקמת אתר וקידום האתר במנוע החיפוש, אלא שימוש בפלטפורמות נוספות שיכולות להיות יעילות מאוד עבור פרסום העסק. שיווק בלינקדאין יכול להיות מאוד יעיל עבור עסקים שכן באמצעותו משתמשים שונים יכולים לגלות לא מעט על העסק שלכם, על הארגון שלכם או על המותג שלכם.

כל אדם שמחפש מידע אודות עסק כיום שיאפשר לו לקבל החלטה לגבי העסק שכדאי לו לבחור במוצריו או שירותיו, לא פעם יפנה ללינקדאין בכדי לחפש את העמוד של העסק. חשוב מאוד לדעת שעסקים שאין להם דף בלינקדאין, הם עסקים שלקוחות פוטנציאלים שלהם יכולים לדלג עליהם כאשר הם מחפשים מוצר או שירות שהעסק מציע שכן, מבחינתם ללא עמוד פעיל בלינקדאין, לא מדובר על עסק מספיק רציני שכדאי להם לבחור בו.

מהו עמוד חברה בלינקדאין לעסקים?

עמוד חברה בלינקדאין הוא דבר בסיסי וחשוב עבור כל עסק. כאמור, העמוד מסייע למשתמשים לגלות מידע אודות העסק, משרות פנויות על העסק וכן, מאפשר לעסק ליצור מודעות ממומנות בלינקדאין. עמוד חברה יכלול את תמונת הפרופיל של הארגון, תמונת נושא, פרטים אודות הארגון וכמובן  קישור לאתר של העסק. לינקדאין לעסקים מציע לא מעט אפשרויות עבור עסקים כגון: להשיק מוצרים חדשים של העסק, להוסיף בפרופיל את התפקיד הנוכחי שלכם, ליצור עמודי תצוגה נוספים מתחת לעמוד החברה, לקשר עם עמודי חברה נוספים כמו שותפים ועוד.

קהל היעד של כל עסק יכול להצטרף לעמוד של העסק בלינקדאין ולעקוב אחרי פרסומים שונים. כל גולש יכול למצוא את כל המידע אודות עסק כלשהו באמצעות מנוע החיפוש של לינקדאין. כל שעליו לעשות זה פשוט להקליד את שם העסק ולהיכנס לעמוד שלו.

כיצד יוצרים עמוד חברה בלינקדאין?

לאחר  שהבנתם את היתרונות של לינקדאין לעסקים, זה הזמן ללמוד כיצד יוצרים עמוד חברה בלינקדאין. בכדי ליצור עמוד חברה יש להיכנס ללינקדאין לדף יצירת עמוד חברה. בדף יש להקליד את שם העסק ואת הדואר האלקטרוני של העסק עם הדומיין שלו. האימייל חייב לכלול את שם העסק. לאחר הסכם לתנאי השימוש, תקבלו מייל לאימות פרטים.

לאחר מכן, מגיע השלב של עריכת ופרסום עמוד החברה שלכם. על מנת להיכנס לעמוד ניהול החברה עליכם להיכנס ללינקדאין רגיל עם האימייל הפרטי שלכם ולא עם האימייל של החברה. בחלק של עריכת ופרסום הפרטים יש להוסיף תמונת פרופיל, אתר אינטרנט, תמונת רקע ועוד, כאשר חשוב להגדיר תמונה לכל המכשירים שבהם יכולים לגלוש בלינקדאין.

כמובן שחשוב מאוד למלא את חלק האודות של החברה על מנת העמוד יוצר באופן ציבורי וכן יפנה לקהל היעד הפוטנציאלי שלכם. עליכם למלא את החלק של המומחיות של העסק שלכם לציין את כל התחומים שבהם העסק שלכם מתמחה על מנת לדייק לקהל היעד שלכם במה אתם עוסקים אל מול הצרכים שלהם.

ישנם שלבים נוספים להקמת עמוד חברה בלינקדאין וחשוב מאוד לעבור על כל הפרטים שלינקדאין לעסקים דורשת בכדי ליצור לעסק שלכם דף עסקי שכן, אם לא תמלאו את כלל הפרטים הרלוונטיים הדף פשוט לא יוצג או לא יהיה מספיק אטרקטיבי מבחינת המידע שהוא מציע.

יתרונות פרסום לעסקים בלינקדאין

אין ספק שיש מגוון רחב של יתרונות פרסום לעסקים בלינקדאין. לינקדאין לעסקים מציעה את היכולת הטובה ביותר לפלח ולטרגט קהלי יעד בהתאם לעיסוק המקצועי שלהם. כמו כן, היא מאפשרת לטרגט ישירות בהתאם לתפקיד של כל אחד. מעבר לכך, מדובר על רשת שהמהות שלבה היא יצירת ערך ותוכן מקצועי ולכן, ברשת זאת כל מסר או כלים שעלולים להיתפס ברשת אחרת כתכנים מציקים, פרסומיים, אגרסיביים מבחינה שיווקית ולא רלוונטית, הם בהחלט רלוונטיים מאוד ברשת זאת.

יתרון נוסף משמעותי של לינקדאין לעסקים הוא שמתחילת שנת 2019 הממשק שלה שודרג וכעת בדומה לגוגל ופייסבוק, היא מציעה יצירת קמפיין מבוסס מטרה.

אם אתם מעוניינים ליצור קמפיין מבוסס בלינקדאין או אם אתם לא יודעים כיצד להשתמש בלידנקאין לטובת קידום העסק שלכם, כדאי מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שיווק דיגיטלי לרבות שיווק בלינקדאין לסייע לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

ניהול לינקדאין
ניהול לינקדאין

ניהול לינקדאין – כל מה שאתם חייבים לדעת  כשמדובר בלינקדאין רוב האנשים פשוט מהנהנים בראשם בלי להבין באמת במה מדובר. אלא אם כן אתם בתחום התעסוקה, ההייטק, וניהול הרשתות. ואז

קרא עוד »
מדריך לינקדאין
מדריך לינקדאין

מדריך לינקדאין – הרשת החברתית המקצועית הנכונה בשבילכם אם עוד לא הכרתם את הרשת החברתית לינקדאין מומלץ שתעשו זאת. מדובר ברשת החברתית המקצועית הכי חשובה בעולם התעסוקה, והיא זו שלמעשה

קרא עוד »
לינקדאין עסקי
לינקדאין עסקי

לינקדאין עסקי – שחקן נשמה אמיתי בעולם העסקים בין אם אתם בעלי עסק קטן, או בעלי מותג גדול. אין ספק שאם יש לכם לינקדאין עסקי זהו החבר הכי טוב שלכם

קרא עוד »
לינקדאין למתחילים
לינקדאין למתחילים

לינקדאין למתחילים – חשוב שתהיו שם לינקדאין היא רשת חברתית עסקית שונה לחלוטין מפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. מדובר ברשת שמחברת אתכם לעסקים שונים והמכנה המשותף שלה הוא תעסוקה, גיוס עובדים, מיזמים

קרא עוד »
איך לבנות פרופיל לינקדאין
איך לבנות פרופיל לינקדאין

איך לבנות פרופיל לינקדאין – עולם השיווק החדש לבטח אינכם יודעים ולא לומדים את זה בקורס לינקדאין למתחילים כמובן, אך לינקדאין לעסקים הוא עולם שלם בפני עצמו. זוהי לא רשת

קרא עוד »
שיווק בלינקדאין
שיווק בלינקדאין

כמעט כל אדם מכיר כיום את לינקדאין. מדובר כיום באחת מהרשתות החברתיות הגדולות ביותר שניתן למצוא. לינקדאין החלה את דרכה בשנת 2002, כאשר לפי כ7 שנים היא הפכה לפלטפורמה שעיקרה

קרא עוד »
דילוג לתוכן