לינקדאין עסקי

לינקדאין עסקי – שחקן נשמה אמיתי בעולם העסקים

בין אם אתם בעלי עסק קטן, או בעלי מותג גדול. אין ספק שאם יש לכם לינקדאין עסקי זהו החבר הכי טוב שלכם ברשתות החברתיות. שיווק ברשתות חברתיות לא נופל וקם על קמפיינים ממומנים בלבד. שיווק בלינקדאין מחוייב להיות מתואם לרשת החברתית עצמה, משמע, טקסטים מדויקים עסקית.

פרופיל המתאים עבור לינקדאין לעסקים והתמקצעות בקבוצות העסקיות המתאימות בשילוב אנשי הקשר ומעגלי החברים הנכונים. פרסום בלינקדאין הוא עולם שלם ושונה מכל שאר הרשתות החברתיות שאתם מכירים. זוהי רשת חברתית שלא תמצאו בה כוסות קפה, או כוסות יין על בר. לא תראו זוגות מחויכים בנופש, ולא תראו מנות קולינריות חדשות שיצאו. זהו עולם עסקי.

לינקדאין עסקי – איך להפוך את הרשת החברתית לחבר הכי טוב שלכם?

לפני שנדבר על הטכנולוגיה החדשנית של לינקדאין המקשרת אתכם לאנשי מפתח בעולם של לינקדאין לעסקים נזכיר שהכל בחיים מתחיל ונגמר בבני אדם. אנחנו נמצאים ברשתות חברתיות כדי ליצור קשרים. זה לא משנה אם זה דרך שיווק בלינקדאין או דרך פרסום בפייסבוק, טיקטוק או אינסטגרם. בסופו של דבר, אנחנו יוצרים קשרים. מכאן והלאה, מטרת הקשרים היא מה שחשוב.

כך שאם אנחנו מדברים על פרסום בלינקדאין ויצירת פרופיל לינקדאין עסקי גם אלו קשרים שחשוב לטפח. בין אם יש לכם עסק למוצרי טיפוח, ובין אם אתם חברת ענק המבקשת לגייס יזמים ומשקיעים, או חברה לגיוס עובדי הייטק. אתם מחפשים קשרים עסקיים דרך שיווק ברשתות חברתיות ביניהן, גם שיווק בלינקדאין ופרסום ממוקד.

ומהרגע שתשחקו נכון בקלפים, תהפכו את הרשת החברתיות הזאת ליד ימינכם. לעבוד נכון זה אומר לכתוב טקסטים נכונים, בלי להתפזר בנושאים. ללא שגיאות כתיב. תמונות ש'מתכתבות' עם הטקסט, וגם פוסטים בקבוצות או בפרופיל שלכם שמותאם לנושאים. כל אלו הם ממש כרטיס הביקור שלכם מול קהל היעד המתאים לכם ברשת החברתית. וזוהי דרך שיווקית 'למכור' את עצמכם. בין אם אתם מעסיק ש'מוכר' את עצמו לכוכב הבא שירצה לזרוח בחברה שלכם, ובין אם אתם הכוכב הבא שמחפש את העולם שלו להאיר.

סוגי הקמפיינים בלינקדאין

הפרמטר הכי חשוב והכי מותאם מטרה הוא כמובן סוג הקמפיין שאנחנו בוחרים בו עבור פרסום בלינקדאין וכזה, המתאר היטב את מה שאנחנו מעוניינים להחצין לקהל היעד שלנו.

כשאנחנו באים לטפח פרופיל לינקדאין לעסקים המיקוד הוא חשוב. משמע, אם אתם מעוניינים להעביר מסר דרך סרטון, יש אפשרות ליצור קמפיין סרטונים, אך דאגו שהטקסט 'יתכתב' עם הסרטון. אם אתם מעוניינים בקמפיין לידים, בצעו שיווק בלינקדאין דרך טופס לידים.

ישנם גם קמפיינים המגיעים ישירות אל תיבת המסרים של קהל היעד שלכם. קמפיין הודעות פרסומיות. וגם קמפיין הודעות שמאפשר יצירת צ'ט אוטומטי לצורך קבלת פרטים נוספים. כך או כך, שני סוגי קמפיינים של הודעות מעניקים תחושה אישית יותר. וזה די ברור, שכאשר אנחנו מבצעים שיווק ברשתות חברתיות זה רק הגיוני שנרצה שזה יהיה כמה שיותר אישי לצורך שיח עם הלקוח הפוטנציאלי.

לינקדאין עסקי – רק למחפשי עבודה?

לינקדאין עסקי הוא חד משמעית לא רק למחפשי עבודה, אלא גם לבעלי עסקים ובעלי מותגים עסקיים המחפשים יזמים, עובדים, וכן, גם לשווק מוצר או שירות כלשהו ומיזמים. ניתן לבצע קידום ממומן כצעד של שיווק בלינקדאין וכחלק מהותי מתוך המערך של שיווק ברשתות חברתיות לכל דבר. כדי לעשות זאת, חשוב לדעת מספר דברים.

  • איך לבצע קידום ממומן בתוך לינקדאין?

לצעד הזה אין הבדל מהותי בין פרסום בלינקדאין לבין פרסום ברשת חברתית אחרת. יש צורך בפתיחת חשבון פרסום שמקושר לדף העסקי, הזנת אמצעי תשלום ומשם התחלת הקמפיינים.

  • מהו פיקסל ולמה הוא חשוב עבור שיווק בלינקדאין כשיווק ממומן?

הפיקסל הוא בעצם קוד שמטמיעים בתוך האתר של החברה והוא עוקב אחרי נתוני הקמפיין. אפשר להשתמש בו בכל סוגי הקמפיינים ברשתות החברתיות.

  • איך לבחור את קהל היעד?

גם כאן, כמו שיווק ברשתות חברתיות אחרות, עבור קמפיין לינקדאין עסקי יש לבחור את הנתונים הבסיסיים של מיקום גיאוגרפי, גיל, תחומי עניין וניתן לרדת לרזולוציות מאד רלוונטיות על מנת להתאים את קהל היעד למותג שלכם. לינקדאין לעסקים מקפידה לשמור אתכם היטב על המפה בין אם בקבוצות העסקיות, ובין אם באופציות עבור פרסום בלינקדאין שהינו פרסום ממומן.

  • כמה זה עולה לנו?

אין ספק, זוהי שאלת השאלות. ככלל, שיווק ברשתות חברתיות בין אם לינקדאין עסקי ובין אם פרסום ברשתות אחרות הוא תקציב גמיש שאותו אנחנו קובעים. פרסום בלינקדאין יכול להתחיל מעשרה דולר והלאה. בעוד שרשתות אחרות מחליטות על תקציב מינימום אחר. בסופו של דבר, חשוב לשים לב האם כשאתם מבצעים שיווק בלינקדאין הקמפיין שלכם הוא בעל תאריך סיום, או קמפיין שנמשך עד שתחליטו לסיים אותו בעצמכם. זהו פרט חשוב לצורך שליטה על התקציב.

בחברת facemarketing אנחנו מבינים את הצורך העמוק של יצירת לינקדאין עסקי איכותי, ממוקד וישיר. נוכל ללוות אתכם מהרגע הראשון שבו אתם מחליטים על יצירת פרופיל עסקי, ועד להתמקצעות בתוך קבוצות עסקיות, פיתוח היעד העסקי, הרחבת מעגל הקשרים ושיווק ממומן ואורגני.

אתם רק תצטרכו להמשיך לנהל את העסק שלכם בנחת ולטפל בלידים החדשים שיגיעו, אנחנו נדאג לכל השאר.

ניהול לינקדאין
ניהול לינקדאין

ניהול לינקדאין – כל מה שאתם חייבים לדעת  כשמדובר בלינקדאין רוב האנשים פשוט מהנהנים בראשם בלי להבין באמת במה מדובר. אלא אם כן אתם בתחום התעסוקה, ההייטק, וניהול הרשתות. ואז

קרא עוד »
מדריך לינקדאין
מדריך לינקדאין

מדריך לינקדאין – הרשת החברתית המקצועית הנכונה בשבילכם אם עוד לא הכרתם את הרשת החברתית לינקדאין מומלץ שתעשו זאת. מדובר ברשת החברתית המקצועית הכי חשובה בעולם התעסוקה, והיא זו שלמעשה

קרא עוד »
לינקדאין למתחילים
לינקדאין למתחילים

לינקדאין למתחילים – חשוב שתהיו שם לינקדאין היא רשת חברתית עסקית שונה לחלוטין מפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. מדובר ברשת שמחברת אתכם לעסקים שונים והמכנה המשותף שלה הוא תעסוקה, גיוס עובדים, מיזמים

קרא עוד »
איך לבנות פרופיל לינקדאין
איך לבנות פרופיל לינקדאין

איך לבנות פרופיל לינקדאין – עולם השיווק החדש לבטח אינכם יודעים ולא לומדים את זה בקורס לינקדאין למתחילים כמובן, אך לינקדאין לעסקים הוא עולם שלם בפני עצמו. זוהי לא רשת

קרא עוד »
שיווק בלינקדאין
שיווק בלינקדאין

כמעט כל אדם מכיר כיום את לינקדאין. מדובר כיום באחת מהרשתות החברתיות הגדולות ביותר שניתן למצוא. לינקדאין החלה את דרכה בשנת 2002, כאשר לפי כ7 שנים היא הפכה לפלטפורמה שעיקרה

קרא עוד »
פרסום בלינקדאין
פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין מהווה כיום פרסום אטרקטיבי ויעיל מאוד עבור כל עסק כמעט. פרסום זה משמעותי בקרב חברות ומפרסמים מכיוון שקהל היעד הפוטנציאלי של לא מעט מהן מרוכז בלינקדאין.  אם אתם

קרא עוד »
דילוג לתוכן