מהי לינדקאין וכיצד היא יכולה לתרום לעסק שלך?

האם פרסום בלינקדאין יכול לעזור לעסק שלי?

כאשר מדובר על שיווק דיגיטלי לעסקים, מדובר על ניצול המדיה הדיגיטלית על כל מה שהיא כוללת, בצורה הטובה ביותר לצורך חשיפה עסקית רחבה, לקהל יעד פוטנציאלי. שיווק ברשתות חברתיות מהווה את אחת מהדרכים היעילות ביותר כיום לצורך שיווק דיגיטלי. כמובן שיש צורך להשתמש בצורה הנכונה בכל רשת דיגיטלית, בהתאם למאפיינה ובהתאם למה שהיא מציעה עבור עסקים. אחת מהרשתות החברתיות הטובות ביותר כיום עבור עסקים קרויה: לינקדאין.

מהי לינקדאין?

היא רשת חברתית אשר מטרותיה הן בעיקר מטרות עסקיות. ברשת הלינקדאין ניתן לפתוח פרופיל ובו להציג את הניסיון התעסוקתי, רזומה ועוד. באמצעות הרשת ניתן לחפש נותני שירות, עובדים, משרות ועוד. על מנת ליצור פרופיל, יש צורך בתהליך הרשמה קצר ופשוט. בתום תהליך ההרשמה ניתן ליצור פרופיל אישי, כאשר הוא מכוון עבור מטרות עסקיות.

הפרופיל האישי יהווה מעין קורות חיים שלכם ולכן, חשוב מאוד למלא אותו בקפידה על כל מה שהוא כולל בו: מהו הניסיון המקצועי שלכם, מהו הותק שלכם בתחום, היכן למדתם ועוד. בראש הדף יש לצרף תמונה שלכם וסלוגן כלשהו תמציתי וממוקד המאפיין אתכם. לאחר שאתם יוצרים את הפרופיל, תוכלו להתחיל להזמין אנשי קשר.

רשת הלינקדאין בנויה לפי דרגות קשרים: אנשים אשר אתם מזמינים לצפות בפרופיל שלכם יהיו בדרגת הקשר הראשונה, אנשים אשר קשורים לאותם אנשים בדרגה הראשונה, יהיו אנשי קשר מדרגה שניה וכן הלאה.

כיצד תתרום לינדקאין לעסק שלך

כאשר מדובר בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים, לינקדאין יכולה להיות יעילה ומשמעותית מאוד. ניתן ליצור עמוד עסקי לכל עסק או חברה. בעמוד זה יש לציין את הפעילות העסקית, ההתמחות של העסק, מוצרים או שירותים אותם הוא מציע, התמחויות לו, המלצות ועוד. שיווק דיגיטלי לעסקים באמצעות לינקדאין מתבצע באמצעות פרסום עדכונים שונים של העמוד העסקי ברשת, כמו הסטטוסים העסקיים הרלוונטיים בתחום פרסום בפייסבוק, או, חברות של הפרופיל העסקי בקבוצות עסקיות ומקצועיות הרלוונטיות לו.

חברויות בקבוצות הללו מאפשרות לעסקים רבים ליצור שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי ולחשוף בפניו את העסק ואת כל מה שהוא כולל בו ועוד. חשוב לציין שמעבר לשיווק עסקי באמצעות לינדקאין, עסקים רבים מייעלים את תהליך גיוס העובדים שלהם. ישנם לא מעט אנשים המחפשים עבודה בלינדקאין, אשר פונים באופן ישיר לפרופילים עסקיים אשר נראים להם רלוונטיים.

כיצד ניתן לפרסם בלינקדאין

שיווק ברשתות חברתיות הוא דבר חשוב מאוד לכל בעל עסק. כאשר בוחרים ברשתות החברתיות הטובות ביותר עבור שיווק דיגיטלי לעסקים, ניתן להנות מחשיפה רחבה של העסק ופרסום משמעותי וראוי. ניתן לפרסם עסקים באמצעות יצירת קמפיינים ממומנים. ניתן לבחור בקמפיינים ממומנים המתומחרים בהתאם לחשיפות שלהם או פר הקלקה עליהם.

היתרון ביצירת קמפיינים ממומנים דווקא בלינקדאין עבור עסקים, גובל בכך שבאמצעותו ניתן להגיע לקהלי יעד מדויקים מאוד של מומחים בתחומים שונים. לקהלי יעד מעין אלה לרוב יהיה קשה מאוד להגיע דרך קידום ממומן בפייסבוק או בגוגל. כדאי לדעת שעלויות הפרסום בלינקדאין גבוהות יחסית לעלויות הפרסום בגוגל או בכל רשת חברתית אחרת.

לינקדאין ללא ספק מהווה רשת חברתית שכדאי מאוד לבחור בה עבור שיווק, קידום ופרסום עסקי. הדיוק שמאפשר הפרסום בלינקדאין, מעניק לכל בעל עסק את האפשרות למצוא את שיתופי הפעולה העסקיים המתאימים לו, לחשוף את העסק לקהל יעד פוטנציאלי גדול ולגייס לקוחות. מכיוון שמדובר ביצירת פרופיל עסקי וניהולו בצורה פשוטה וקלה יחסית, בהחלט לא כדאי לוותר על זה.

לפגישת היכרות וייעוץ איך להזניק את העסק שלכם ברשתות החברתיות מוזמנים לפנות אלינו. ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה, להתקשר אלינו: 077-9976279 או לשלוח מייל: sales@facemarketing.co.il

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin