תוכי

קצת על החברה

FaceMarketing הינה חברה לשיווק דיגיטלי אשר מעניקה פתרונות לשיווק דיגיטלי וממוקד לעסקים. החברה הינה חברה דינמית אשר מתאימה את עצמה לצורכי ודרישות הלקוח תוך כדי מתן פתרונות שיווקיים, הבנת תחומי עיסוק, ראיה מקצועית ואמינה אשר תואמת לצורכי הלקוח.

תחומי ההתמחות של החברה כוללים

שיווק ברשתות החברתיות:

  • פרסום בטוויטר
  • פרסום באאוטבריין
  • פרסום בטאבולה
  • פרסום באינסטגרם
  • פרסום ביוטיוב
  • פרסום בפייסבוק

למה לפרסם ברשתות חברתיות?

פרסום מיידי– פרסום ברשתות חברתיות משיג חשיפה מיידית לתפוצה רחבה של לקוחות. ע"י שיווק דיגיטלי ממוקד בתפוצה רחבה ניתן להגיע ללקוחות שלך בזמן קצר ביותר, ללא תלות בשום גורם כלשהו.

פרסום ממוקד- פרסום ממוקד ויעיל יביא לכם חשיפה ממוקדת לקהל שאליו אתם רוצים להגיע. כך שאם שיווק נכון בסרטונים ביוטיוב תוכלו להגיע לקהל פוטנציאלי וגדול יותר, וכך למעשה תקבלו יותר לידים שהם למעשה הלקוחות הפוטנציאלים שלכם לעתיד. עם פרסום ממוקד הסיכוי שלכם להגדיל את אחוזי המכירות שלכם הוא גדול יותר, מאשר פרסום לא ממוקד.

כולם נמצאים שם- עם שיווק ברשתות חברתיות תמצאו את הקהל שאליו אתם רוצים להיחשף. רובנו הגדול נמצא ברוב שעות היום ברשתות החברתיות מאשר במקומות אחרים, ולכן קל להגיע עם כלים שיווקיים דיגיטליים לכמות גדולה של אנשים.

איזה כלי שיווק מתאים לעסק שלי?

FaceMarketing הינה חברה קטנה עם ניסיון וותק של מעל 5 שנים, אשר יודעים להתאים את הצרכים של הלקוח לכלי השיווקי שבהם הם משווקים. לכן בטרם החלטת  על שיווק דיגטלי הצוות שלנו יעבור איתך על הכלים שאתה משתמש היום, ובהתאם לכך יבנה לך תוכנית שמתאימה לצורכי העסק שלך. כך שבסופו של דבר ע"י שימוש נכון בכלים דיגיטליים שיווקיים נכונים תוכל לקדם את המכירות של העסק שלך בצורה אפקטיבית.

דילוג לתוכן