מדריך לינקדאין

מדריך לינקדאין – הרשת החברתית המקצועית הנכונה בשבילכם

אם עוד לא הכרתם את הרשת החברתית לינקדאין מומלץ שתעשו זאת. מדובר ברשת החברתית המקצועית הכי חשובה בעולם התעסוקה, והיא זו שלמעשה הופכת את עולם התעסוקה לעדכני וחדשני יותר. אנחנו שמחים להנגיש לכם מדריך לינקדאין קצר שיסייע לכם לבנות פרופיל אישי איכותי, להבין מדוע לעיתים מומלץ להסתייע במומחים בתחום. ולבצע פרסומים איכותיים שיביאו לכם את הפרויקט הבא.

מדריך לינקדאין – נעים להכיר עולם חדש

לא אחת אנחנו יושבים ומשוחחים על לינקדאין ומקבלים הנהונים של אנשים שלא באמת מכירים את הרשת החברתיות הכל כך איכותית הזאת. אך רואים עליהם שהם רוצים לדעת יותר.

זאת בדיוק הסיבה שהחלטנו לכתוב מדריך לינקדאין קצר שיעניק לכם את הנקודות הכי חשובות הקשורות בנושאים של שיווק ברשתות חברתיות ולגבי איך לבנות פרופיל לינקדאין איכותי שיפתח לכם דלתות מקצועיות.

רשת לינקדאין היא למעשה רשת חברתית עסקית בלבד. תחשבו לרגע על פייסבוק, אבל אך ורק בתחום העסקים. היא לקחה את עולם התעסוקה הישן והפכה אותו לחדשני, משודרג, עדכני, וכזה שאפשר להתנהל בו גם ברשת ללא חשש.

הרשת מתאימה למעוניינים ביצירת קשרים עסקיים כפרילנסרים, כשכירים, כמנהלי שיווק או מנהלי מותג. וכמנכלים של מותגים גדולים וקטנים. שכירים לרוב מחפשים בה את המקום הבא שלהם, והיא כוללת בתוכה גם יזמים המקימים מיזמים ומגייסים כח אדם איכותי לשם כך.

אם כך, למעשה מדובר במינגלינג מקצועי איכותי ווירטואלי שדרכו תוכלו להגיע אל בעלי עסקים, אנשים בעלי עמדות מפתח אלו ואחרים, יזמים ואנשי מקצוע איכותיים. הקשרים בתוך לינקדאין עסקי או אישי נעשים באמצעות כרטיס הפרופיל באמצעותו מבצעים פרסום בלינקדאין וזהו כרטיס הביקור הכי 'חם' כשמדובר בתחום של שיווק ברשתות חברתיות בכלל, ובתוך לינקדאין בפרט.

מדריך לינקדאין – מכינים אתכם ליום שאחרי

אנחנו הרי מכירים את התחושה. אתם מרגישים תקועים, לפתע משהו השתנה. כל כך הרבה שנים באותו מקום, יש שחיקה, אין לאן להתקדם או שפשוט החיים מובילים אתכם אל כיוון אחר. זה בסדר, כולנו בני אדם. על סמך לא מעט מחקרים, הדורות הבאים שלנו הולכים להחליף את מקום העבודה שלהם אחת לשנה או שנתיים, כך שאל תרגישו שלא בנוח.

יחד עם זאת, אנחנו כן חייבים להתקדם עם הטכנולוגיה, וכאן לינקדאין למתחילים נכנסת לתמונה. זוהי לא פלטפורמה למתחילים בלבד, אבל כן יש בה לא מעט פרמטרים שיכולים להיות יעילים לכם בין אם אתם בעלי מותג, ובין אם אתם מחפשים את הקריירה הבאה שלכם.

אתם לא חייבים להיות מומחים בתחום של שיווק ברשתות חברתיות על מנת לקדם את עצמכם. אבל כן חשוב שתדעו איך לבנות פרופיל לינקדאין איכותי שיפתח לכם את הדלתות הנכונות. לשם כך יש לכם מדריך לינקדאין שילמד אתכם בראשי פרקים את הדרך.

בניית פרופיל אישי עסקי איכותי יכולה להצליח באמצעות הפרמטרים הבאים:

  • תמונות איכותיות

אתם אוהבים להעלות תמונות? נהדר. יש להן יכולת להעביר מסר נהדר. ראשית, אל תשכחו שכשמדובר בפרסום שהוא פרסום בלינקדאין הוא אמור להיות עסקי בלבד. שנית, העלו תמונת פרופיל ייצוגית תדמיתי, עסקית, פורמלית, ומדוגמת. למה? כי זה נראה אחרת. תמונה שמישירה מבט ישר למצלמה מביאה לתחושת אמון, מקצועיות, ישירות וכנות.

  • קורות חיים

שתפו בתוך הכרטיס שלכם את קורות החיים בצורה מסודרת. היינו אומרים לכם לא להשמיט שום פרט, יחד עם זאת, אולי יש דברים שלא רלוונטיים מבחינה מקצועית ולא תרצו לכתוב. תהיו רלוונטיים, מעניינים ומקוריים.

  • סקילס

ללינקדאין יש מערכת כישורים חברתית מופלאה שמאפשרת לא רק לכם להכניס את הכישורים שלכם אל תוך הפרופיל, אלא גם לגולשים המכירים אתכם. אל תפחדו לתת כישורים לאחרים, ואלו יעניקו לכם. הכישורים המתבצעים על ידי גולשים אחרים הם מעין 'המלצות' המאד נחשבות בתוך לינקדאין.

  • התערבויות

בצעו התערבויות בתוך קבוצות מקצועיות רלוונטיות. צרו קשרים עסקיים עם אנשי מקצוע בתפקידי מפתח בתחומים בהם אתם מתעניינים, והכנסו אל מעגלי קשרים איכותיים הרלוונטיים לכם.

פרסום ברשתות החברתיות עם facemarketing יעניק לכם את הפיתרון האמיתי לשיווק הדיגיטלי שאתם צריכים, תוך כדי שתחסכו את ההתעסקות בשיווק ובפרסום, ותתפנו לניהול העסק שלכם כשאתם יודעים שהפרסום נמצא בידיים בטוחות ונכונות. את הטיפול בלידים נשאיר לכם, את הפרסום, השאירו לנו. אתם בידיים טובות.

מדריך לינקדאין – שאלות ותשובות

  • מהי מערכת הפרסום בלינקדאין ואיך היא עובדת?

מערכת הפרסום בלינקדאין פעילה עבור לינקדאין עסקי ולעוסקים בתחום של פרסום בלינדקאין באופן שוטף. כמו כל מערכת פרסום, ניתן לבצע בה פילוח קהלי יעד, קריאייטיב איכותי, ויכולות גרפיות איכותיות על מנת להעביר מסרים.

  • למה מומלץ לבצע שיווק עם אנשי מקצוע?

כל מי שעוסק בתחום של שיווק ברשתות חברתיות יודע שהתחום לא חובבני. זה לא אומר שלימוד לינקדאין למתחילים לא יתן לכם את הכלים הנכונים. אלא אם אתם רוצים תוצאות מהירות יותר, מומלץ לעשות זאת באמצעות פרסום בלינקדאין מקצועי. מדריך לינקדאין יכול גם להעניק מידע, אך לא ללמד מקצוע.

  • האם שרות של חברה מקצועית כולל מענה בדף עסקי?

אולי לא כל חברה מקצועית תעניק את השירות הזה, אבל ישנן חברות שכן עושות זאת. מדובר במענה מידי לפניות, והפנייתן אל הגורמים המתאימים בחברה שלכם, או במותג שלכם.

ניהול לינקדאין
ניהול לינקדאין

ניהול לינקדאין – כל מה שאתם חייבים לדעת  כשמדובר בלינקדאין רוב האנשים פשוט מהנהנים בראשם בלי להבין באמת במה מדובר. אלא אם כן אתם בתחום התעסוקה, ההייטק, וניהול הרשתות. ואז

קרא עוד »
לינקדאין עסקי
לינקדאין עסקי

לינקדאין עסקי – שחקן נשמה אמיתי בעולם העסקים בין אם אתם בעלי עסק קטן, או בעלי מותג גדול. אין ספק שאם יש לכם לינקדאין עסקי זהו החבר הכי טוב שלכם

קרא עוד »
לינקדאין למתחילים
לינקדאין למתחילים

לינקדאין למתחילים – חשוב שתהיו שם לינקדאין היא רשת חברתית עסקית שונה לחלוטין מפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. מדובר ברשת שמחברת אתכם לעסקים שונים והמכנה המשותף שלה הוא תעסוקה, גיוס עובדים, מיזמים

קרא עוד »
איך לבנות פרופיל לינקדאין
איך לבנות פרופיל לינקדאין

איך לבנות פרופיל לינקדאין – עולם השיווק החדש לבטח אינכם יודעים ולא לומדים את זה בקורס לינקדאין למתחילים כמובן, אך לינקדאין לעסקים הוא עולם שלם בפני עצמו. זוהי לא רשת

קרא עוד »
שיווק בלינקדאין
שיווק בלינקדאין

כמעט כל אדם מכיר כיום את לינקדאין. מדובר כיום באחת מהרשתות החברתיות הגדולות ביותר שניתן למצוא. לינקדאין החלה את דרכה בשנת 2002, כאשר לפי כ7 שנים היא הפכה לפלטפורמה שעיקרה

קרא עוד »
פרסום בלינקדאין
פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין מהווה כיום פרסום אטרקטיבי ויעיל מאוד עבור כל עסק כמעט. פרסום זה משמעותי בקרב חברות ומפרסמים מכיוון שקהל היעד הפוטנציאלי של לא מעט מהן מרוכז בלינקדאין.  אם אתם

קרא עוד »
error: Alert: Content is protected !!
דילוג לתוכן