קידום ביוטיוב

קידום ביוטיוב – אורגני או ממומן?

לא פעם כאשר מחפשים מידע במנוע חיפוש כלשהו לרבות גוגל, מקבלים תוצאות וידאו מתוך יוטיוב. הסיבה לכך היא שלא מעט מפרסמים בוחרים לבצע אופטימיזציה לסרטונים שהם מעלים ביוטיוב ובעצם להתאים אותם למנוע החיפוש של גוגל. חברת גוגל רכשה בעבר את יוטיוב ובכך בעצם עד היום מנוע החיפוש של גוגל כולל בו במהלך חיפוש גם תוצאות חיפוש מיוטיוב. קידום ביוטיוב כולל בו ביצוע פעולות שונות שמטרתן היא לקדם את הסרטון ולגרום לו להופיע בין תוצאות החיפוש בגוגל בעת חיפוש רלוונטי של גולש. גם במקרה של קידום ביוטיוב כמו במקרה של שיווק ברשתות חברתיות, כדאי מאוד להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

קידום ביוטיוב – במה מדובר?

כאשר מדובר על קידום אתרים אורגני בגוגל, מדובר על קידום של אתר אינטרנט לדף התוצאות הראשון של מנוע החיפוש כאשר גולש בוחר להקליד שאילתה הכוללת בה את מילות המפתח שהוגדרו מראש לתהליך הקידום האורגני. גם קידום סרטונים ביוטיוב מתבסס על מחקר ביטויים לסרטונים בפרט ולערוץ היוטיוב בכלל. מחקר ביטויים מסייע להגדיל את החשיפה של העסק במנוע החיפוש באמצעות קידום ביוטיוב.

מחקר מילות מפתח – במה מדובר?

מילות מפתח הן בעצם מילין, ביטויים או מונחים אשר הגולשים מקלידים במנועי החיפוש כאשר הם מחפשים מידע אודות עסק, שירות או מוצר. מחקר מילות מפתח הוא מחקר מעמיק אודות כלל הביטויים האפשריים אשר לקוחות פוטנציאלים של העסק יכולים להשתמש בהם כאשר הם מחפשים מידע, מוצר או שירות אשר קשור לעסק. כאשר מבצעים מחקר מילות מפתח מקצועי ניתן לגלות איזה ביטויים משמשים באופן דומיננטי את הגולשים לחיפוש ולאיזה ביטויים יש היקף חיפושים נמוך.

באיזה מקרים גוגל יציג תוצאות מיוטיוב?

קידום ביוטיוב רלוונטי לצורך הצגת הסרטון שלכם בתוצאות חיפוש רלוונטיות בגוגל. אולם, אם אתם תוהים איך לפרסם ביוטיוב בכלל ובאיזה מקרים גוגל יציע תוצאות מיוטיוב לגולש, חשוב שתדעו שלמנוע החיפוש יש כמה סימנים אשר מעניקים אינדיקציה אודות סוג המידע שיוצג לגולש. סרטוני יוטיוב יופיעו בהתאם לחיפוש ספציפי של גולשים.

כך לדוגמא: כאשר גולשים יקלידו בשאילתת החיפוש שאלות איך, לרוב יופיעו להם סרטוני הסברה מיוטיוב, כאשר גולש יחפש מדריך כלשהו, הוא יקבל לרוב תוצאות מיוטיוב וכן, כאשר גולש יחפש בגוגל המלצות או ביקורות הוא לרוב יקבל תוצאות מיוטיוב. מעבר לכך, אם גולש מחפש באופן ספציפי שיר, זמר או קליפ כלשהו התוצאה שהוא יקבל תהיה מיוטיוב וכן, אם יש לעסק שלכם סרטון תדמית ביוטיוב, אם גולש יחפש את שם העסק שלכם הוא יקבל כתוצאה את סרטון התדמית שלכם ביוטיוב.

בכדי לקבל את החשיפה המקסימלית עבור הסרטון או הסרטונים שלכם ביוטיוב, חשוב מאוד שתבצעו כמה פעולות חשובות לצורך קידום הסרטון. קידום ביוטיוב המתבצע בצורה נכונה, יכול להגדיל באופן משמעותי את מס הצפיות של הסרטןן ויסייע לו להגיע לעמוד התוצאות המוביל בגוגל.

פרסום ביוטיוב באמצעות סרטון וקידום הסרטון שלכם

פרסום ביוטיוב צריך להתבצע על ידי יצירת והעלאת מודעת וידיאו. כיום ישנן סוגי מודעות שונות ביוטיוב הרלוונטיות גם לצורך פרסום ממומן ביוטיוב וגם לצורך פרסום שאיננו ממומן. כך או כך, מעבר לבחירת סוג המודעה המתאים והנכון לכם, עליכם לדעת שיש צורך להעלות את סרטון המודעה שלכם ליוטיוב בצורה נכונה וזאת בכדי שהסרטון שלכם יקבל חשיפה גבוהה. כיצד תעלו סרטון ליוטיוב בצורה נכונה? הנה כמה דרכים:

  1. ראשית כל יש צורך להעלות את שם קובץ הסרטון כאשר השם חייב להכיל את כלל ביטויי המפתח שביצעתם מחקר אודותם, באנגלית. אם אתם תוהים מדוע דווקא באנגלית הרי שבכדי ששם הקובץ לא יעבור המרה של גוגל מאותיות בעברית לרצף של אותיות ומספרים ושנית בכדי שלגוגל יהיה קל יותר להבין את הנושא של הסרטון מההתחלה.
  2. כדאי לבחור את מילת המפתח המתארת בצורה הטובה והמדויקת ביותר את הסרטון שלכם ולשלב אותה בכותרת של הסרטון.
  3. חשוב מאוד לתאר את הסרטון בצורה הטובה ביותר. אין הגבלת תווים בתיאור הסרטון. אולם, על אף שניתן להאריך בתיאור, כדאי מאוד להתמקד במאה תווים בלבד ובהם כדאי לשלב גם את מילות המפתח שביצעתם חקר מילות מפתח אודותן. יחד עם זאת, כדאי בתיאור לשלב קריאה שיווקית לפעולה בכדי לגרום לגולש לפתוח את התיאור המלא ולבחור בדרכי יצירת הקשר המוצגים בתיאור.
  4. חשוב מאוד לכלול באזור של תגיות הסרטון את ביטויי המפתח החשובים והמדויקים ביותר בהתאם לנושא המוצג. יש לבחור 5 ביטויים מדויקים לפחות וכן להוסיף משפטי חיפוש הרלוונטיים לחיפוש בגוגל המניב תוצאות מיוטיוב כגון: "איך" "המלצה" "מדריך" ועוד.
  5. בשלב האחרון תוכלו לערוך את הסרטון שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים באופן אטרקטיבי ומושך את העין בהתאם לכלים שיוטיוב מציעה לכם עבור מימוש צורך זה.

שיווק ביוטיוב, פרסום ביוטיוב וקידום ביוטיוב חייבים להתבצע בצורה הטובה ביותר על מנת שהם יענו על המטרות שלהם בצורה הטובה ביותר ועל כן, חשוב מאוד לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום קידום ופרסום באמצעות יוטיוב, אשר תסייע לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

FaceMarketing מציעים לכם שירות קידום ביוטיוב מקצועי ומנוסה על מנת שהסרטונים שלכם יקבלו כמה שיותר צפיות ביוטיוב ואת החשיפה הגבוהה ביותר.

קידום צפיות ביוטיוב
קידום צפיות ביוטיוב

קידום צפיות ביוטיוב – הדרך הפופולרית ביותר לנוכחות ברשת כולם, כולל כולם נמצאים היום ביוטיוב. בין אם כצופים, בין אם ככוכבי רשת ובין אם כמפרסמים. זאת הסיבה שהנושא של קידום

קרא עוד »
איך לקדם ערוץ יוטיוב
איך לקדם ערוץ יוטיוב

איך לקדם ערוץ יוטיוב בלי להתבלבל כבעלי עסק אתם לא חושבים על זה בכלל, אבל כדאי ואף הכי מומלץ שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משלכם. למה בעצם? כי כולם, כולל כולם

קרא עוד »
קידום סרטונים ביוטיוב
קידום סרטונים ביוטיוב

קידום סרטונים ביוטיוב בצורה המיטבית שיווק דיגיטלי מהווה כיום את הדרך הטובה ביותר לפרסום רחב היקף של כל עסק באשר הוא. כיום ניתן למצוא באינטרנט מגוון פלטפורמות שונות הרלוונטיות לצורך

קרא עוד »
קידום ממומן ביוטיוב
קידום ממומן ביוטיוב

קידום ממומן ביוטיוב באמצעות שימוש בסרטונים ייעודיים מהווה אמצעי פרסום בעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד לקידום ופרסום עסקים וחברות. יוטיוב מהווה את הפלטפורמה מספר 1 בעולם עבור צפייה והעלאה של

קרא עוד »
שיווק ביוטיוב
שיווק ביוטיוב

כיצד שיווק ביוטיוב יכול לקדם אתכם? שיווק ביוטיוב ניתן לעשות בשני מסלולים: האורגני והממומן. כמו כן, תמיד ניתן לשלב בין השניים, גם לעשות קידום אורגני כללי, וגם לתת בוסט לסרטונים

קרא עוד »
דילוג לתוכן