קידום עסקים

קידום עסקים – ברוכים הבאים לעולם הפרסום החדשני

לא מעט בעלי עסקים ובעלי מותגים מוצאים עצמם מבולבלים ואבודים בעולם הפרסום החדשני. זה הגיוני, היות ועולם הפרסום עבר מהפכה משמעותית בשנים האחרונות. קידום עסקים הפך לתהליך אונליין בין אם אורגני, ובין אם ממומן. וחלק מהותי מהדרך לפרסום תלויה בפתיחת דף עסקי בפייסבוק או דרך שיווק ברשתות חברתיות בפתיחת דפים עסקיים ברשתות אחרות.

הסיבה לכך היא כי מיתוג עסקי ניתן לעשות כיום בכל מקום, ומכל מקום. כל מה שאתם צריכים זה מחשב טוב, גרפיקה איכותית, תוכן מדויק ויד מקצועית המתמחה בתחום שתלווה אתכם. מהרגע שיש לכם את כל זה, אין ספק שאתם יכולים לקבל בברכה את עולם הפרסום החדשני והעדכני.

קידום עסקים – האם רק דרך רשתות חברתיות?

כשאנחנו מדברים על מיתוג עסקים אנחנו לאו דווקא מדברים על רשתות חברתיות, אבל אין ספק שההתמקדות היא בזירה הכי חמה, רשתות חברתיות. כאשר כל אחת בתחומה כמובן. כאשר עסק מעוניין להרים את כמות החשיפה אליו ברשתות, קידום עסקים ברשתות חברתיות היא בהחלט דרך מתאימה עבור מיתוג לעסק בין אם קטן, ובין אם גדול. יש בפני בעלי מותגים ובעלי עסקים מגוון של אופציות עבור קידום עסקים דרך הקמת דף עסקי שיכיל תוכן שיווקי או הקמת לדוגמא דף עסקי בפייסבוק שמתוכו יהיו תכנים ממומנים וקמפיינים עבור פילוח קהל יעד מדויק.

ניתן לבצע את כל זה ועוד, היות והפלטפורמה המשמשת עבור פרסום בפייסבוק לעסקים השתכללה משמעותית בשנים האחרונות. פייסבוק הפכה לזירת הפרסום הכי חמה בעולם השיווק הדיגיטלי. תקציבי ענק מפוזרים שם לכל עבר, ומותגים קטנים וגדולים כאחד נלחמים כל אחד ואחת על מקומו מול העיניים הנכונות בפילוח קהלי היעד בקמפיינים.

קידום עסקים – מה צריך כדי לצאת לדרך?

אין צורך עכשיו לרוץ ולעשות קורס שמלמד על שיווק ברשתות חברתיות או כל קורס אחר. אם אתם פחות בעניין של לעשות בעצמכם, ובמקרה כזה מומלץ באמת להשאיר את התהליך למומחים, עליכם למצוא חברה מקצועית טובה המתמחה בתחום השיווק הדיגיטלי, מיתוג עסקים וגם קידום עסקים ברשת ומעבר לכך ולרוץ איתה.

כמובן שעשו זאת לאחר שאתם מוודאים שאתם שוכרים חברה וותיקה בתחום, בעלת נסיון והתמחות, על מנת שתקבל את מקסימום התוצאות שאתם זקוקים להן.

יחד עם זאת, מן הסתם מדובר במפעל חייכם, אז לא הייתם רוצים לעצום עיניים לגמרי. ישנם שני דברים שחשוב שתדעו:

  • מה כולל בתוכו קידום עסקים ברשתות חברתיות ואיך זה מתבטא?

מיתוג עסקים בא לידי ביטוי בשיווק דיגיטלי בעיקר דרך קמפיינים ממומנים מתוך דף עסקי שהוקם לצורך מיתוג העסק ברשת. הקמפיינים, מבוססי תוכן איכותי מותאם גרפיקה וגם סרטונים, מוצגים לקהל יעד שפולח במדויק על סמך נתונים ספציפיים המתאימים למותג שלכם. זהו מיתוג לעסק איכותי וצעד שחשוב לבצע אותו באופן מרוכז, ולא לטעות, היות ומדובר בתקציבי פרסום שאם אינם ממוענים לקהל היעד הנכון, הם פשוטו כמשמעו נזרקים לפח, וחבל.

  • האם קידום עסקים הוא אך ורק דרך קמפיינים ממומנים?

חד משמעית לא. שיווק ברשתות חברתיות לא מחוייב המציאות להיות ממומן בלבד. ישנו שיווק אורגני שניתן לבצע דרך דף עסקי בפייסבוק או דף עסקי מכל רשת חברתית. ושיווק זה הוא חלק ניכר ומשמעותי מכל מיתוג עסקי למרות שהוא בעל תכונות שונות לגמרי. מיתוג לעסק דרך שיווק אורגני בא לידי ביטוי בעבודה יותר מדוקדקת שלוקחת יותר זמן, היא מתבצעת דרך פרסום בפייסבוק לעסקים שאינו ממומן בקבוצות ייעודיות רלוונטיות, דפים מקצועיים, ופוסטים גם דרך הדף עצמו. ומטרת עבודה מדוקדקת זו היא להביא תנועה אורגנית וטבעית לדף שלכם לצורך חשיפה, ללא עלות.

כמו כן, מעבר לנושא של שיווק ברשתות חברתיות, קידום עסקים בא לידי ביטוי גם בseo דרך גוגל, אבל זהו כבר שיווק אורגני שקשור לתוצאות החיפוש במנוע החיפוש, ולא ברשתות חברתיות.

איך השיווק הממומן מתבצע בפועל?

היות ואי אפשר ללמד את כל התורה של קידום עסקים ברשתות חברתיות על רגל אחת, ובטח שלא במאמר אחד, נספר רק שהקמפיינים נבנים על בסיס של מערכת מאד נוחה ומשוכללת.

קמפיינים יכולים להתחלק לכמה סוגי מודעות. מודעות פרסום שאפשר לממן כקמפיין מודעות דרך מערכת הפרסום, ומודעות שניתן לקדם כפוסטים, מתוך הדף עצמו. המערכת עצמה מאד ידידותית למשתמש, כך שאין בעיה לפרסם באופן עצמאי. הרגע שבו תזדקקו לאנשי מקצוע המתמחים בנושא יהיה הרגע שבו תבצע פילוח קהל יעד.

משמע, תרצו לדעת מול מי לפרסם. לדוגמא, אם ע' ילדה לא מזמן תינוקת קטנטנה ומתוקה, ע' תתעניין במוצרי תינוקות. המפרסמים יכניסו את כל תחומי העניין של מוצרי תינוקות לפילוח קהל היעד, וע' תקבל את הפרסומת אליה ישירות. כמובן שישנם עוד פרמטרים ונתונים שצריך להכניס לפילוח. אך חשוב שהדבר הזה יעשה עוד באופטימיזציה המקצועית שהחברה ששכרתם תעשה עבורכם לפני שיתחיל מהלך השיווק.

חברת Facemarketing מאמינה במקסימום תוצאות כאשר מדובר בנושא של מיתוג לעסק ועושה את כל מה שהיא יכולה על מנת שזה יקרה. כך שהשיווק הדיגיטלי וכל עולם השיווק ברשתות החברתיות יהיה בידיים מקצועיות, ואתם כבעלי המותג, שהוא הבית השני שלכם, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם נמצאים בעולם של קידום עסקים איכותי, ייחודי, והכי מקצועי.

מיתוג עסק קטן
מיתוג עסק קטן – צעד גדול!

סוף סוף הגיע הרגע שבו החלטתם לבצע מיתוג לעסק, זאת החלטה נהדרת! מיתוג עסק קטן הוא לא דבר מורכב מדי, עיקר ההתמקדות היא בתקציב שיתאים לערוצי השיווק. נכון שמותגים גדולים

קרא עוד »
בניית אתרים
בניית אתרי וורדפרס וניהול אתרים

צעדים ראשונים בעולם המדיה כבר נאמר אינספור פעמים, שכל עסק זקוק לאתר אינטרנט, ומעט העסקים שהתעכבו לקבל את ההחלטה המתבקשת הספיקו לקבל תמריץ מהמגפה העולמית, שללא ספק דחקה את הפעילות

קרא עוד »
קידום חנות אלקטרונית
קידום חנות אלקטרונית

קידום חנות אלקטרונית – הלכה למעשה אם יש לכם חנות אלקטרונית, בוודאי תרצו להגדיל בה את המכירות בקביעות. אך מה לעשות שלא תמיד מה שקורה בפועל זה מה שקורה בדמיון

קרא עוד »
דילוג לתוכן