לינקדאין למתחילים

לינקדאין למתחילים – חשוב שתהיו שם

לינקדאין היא רשת חברתית עסקית שונה לחלוטין מפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. מדובר ברשת שמחברת אתכם לעסקים שונים והמכנה המשותף שלה הוא תעסוקה, גיוס עובדים, מיזמים וגם שיווק מוצרים שונים הקשורים לעולם העסקי.

אם אתם מעוניינים ללמוד קצת על לינקדאין למתחילים דעו כי הרשת תתאים לכם בכל מצב גם אם אתם סטודנטים לעסקים, או בעלי תואר המחפשים עבודה בתחום בפעם הראשונה, מנהלי שיווק או גם בעלי עסקים לעסק קטן, או עסק גדול.

למעשה, חשוב שתלמדו איך לבנות פרופיל לינקדאין לצורך מיתוג עסקי כי בעתיד, אתם תצטרכו את זה. שיווק בלינקדאין הוא לא כמו כל שיווק ברשתות חברתיות היות וזוהי רשת שמתמקד בעסקים.

לינקדאין למתחילים – מה באמת חשוב לדעת?

לא צריך קורס פרסום בלינקדאין כדי להבין שמדובר ברשת חברתית שטובה לכם כבעלי עסקים. זוהי רשת שחשוב להבין בה את התהליך של מיתוג עסקי בין אם אתם מגייסים עובדים, מחפשים עבודה, או חברה עסקית המתעסקת במיזמים.

בכל מקרה, שיווק ברשתות חברתיות בתוך לינקדאין מתבצע כמו שיווק בכל רשת חברתית אחרת. בין אם ממומן, ובין אם בחקר מילות מפתח מתאימות והתאמה של טקסטים לתמונות או סרטונים. פרסום בלינקדאין הוא אינו פרסום כמו בכל רשת חברתית. לינקדאין לעסקים מחוייב להתאים עצמו למציאות העסקית, ולכן שיווק בלינקדאין יהיה מותאם לעסקים. טקסטים פורמליים בלבד, ללא תמונות נופש עם בקיני על הבריכה, ללא משפטי פתיחה להכרויות ובעיקר, מאמרים מקצועיים ופוסטים מקצועיים.

חשוב שתדעו, אתם לא חייבים להיות מומחים בנושא של מיתוג עסקי כדי להבין את לינקדאין כראוי. אתם רק צריכים ללמוד איך לבנות פרופיל לינקדאין שיהיה מספיק מעניין וימשוך את קהל היעד שלכם. וזוהי ממש לא תורה מסיני.

לינקדאין למתחילים – במה מלהתמקד?

אם אתם מחפשים עבודה, סיימתם תואר ראשון, או אתם מחפשים להתקדם ולשנות תפקיד לחברות הייטק שונות אין ספק שרשת לינקדאין כאן בשבילכם. זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים ללמוד לינקדאין למתחילים ודרך הרשת החברתית הזאת תבצעו פרסום בלינקדאין שיצליח לבדל אתכם משאר ה'מתחרים' שלכם. במקרה זה, שאר מחפשי הקריירה השונים.

חשוב שתדעו, מיתוג עסקי בלינקדאין נבנה היטב כשאתם יודעים איך לבנות פרופיל לינקדאין מעניין. כזה שיתפוס את העין של המעסיק הפוטנציאלי שלכם. תמונת פרופיל פורמלית מתאימה, אם יש צורך בקאבר, דאגו שיהיה מדויק. טקסט עם התפקיד הנוכחי שלכם והחברה הנוכחית בה אתם עובדים כרגע, אם זה לא חסוי, ואינפו מדויק קצר ותמציתי עליכם.

אבל מעניין. שיווק ברשתות חברתיות הוא גם פרסום לינקדאין לעסקים המחפשים את הכוכב הבא שלהם שירים אותם מעלה. ולכן, שיווק בלינקדאין לא שייך רק למותגים, נותני שירות או מוכרי מוצרים. אלא שייך גם למחפשי הקריירה.

הרשת החברתית הזאת שינתה את פני עולם התעסוקה, ותוך כך, היא מאפשרת הזדמנויות עבודה בארץ ובחו"ל.

אם אתם בעלי עסקים, לינקדאין לעסקים הוא עולם ומלואו. אין הרבה הבדל בין בניית הפרופיל האישי פרט לשינוי התוכן המותאם ל'אודות' עסקי המשווק אתכם, ויצירת הקשרים שלכם מתבססת על רצון ליצירת הקשר שיוביל אתכם לכך שתבצעו שיווק בלינקדאין להרחבת מעגל הקונקט.

איך ליצור רשת קשרים?

גם לינקדאין למתחילים יכול להיות קצת מלחיץ בהתחלה. זוהי פלטפורמה שלא כולם מכירים. היא מסתמכת על מעגלים של קשרים. מיתוג עסקי נכון יכול לסייע לכם ליצור את הקשרים הנכונים, את המעגלים המתאימים.

אתם מחפשים את האנשים המתאימים לכם מבחינת תחומי העניין העסקיים, ומבצעים 'קונקט' לצורך מעקב. כשמדובר בנושא של שיווק בלינקדאין לינקדאין לעסקים היא שחקן נשמה אמיתי. זה בדיוק המקום המתאים לכם ליצור את הקשרים העסקיים הנכונים.

איך לפתח ידע עסקי ותקשורת עם האנשים הנכונים?

שלא כמו בכל מהלך של שיווק ברשתות חברתיות כאן מיתוג עסקי פחות מתמקד בקמפיינים ממומנים אלא יותר בפיתוח האני העסקי שלכם. לאחר שהבנתם איך לבנות פרופיל לינקדאין ועליתם שלב מתוך לינקדאין למתחילים שרק החלו לצלול אל תוך הרשת החברתית, כעת תוכלו ממש להשתלב בקבוצות רלוונטיות.

בתוך הרשת החברתית הזאת ישנן מליוני קבוצות העוסקות כמעט בכל תחום עסקי אפשרי. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחבר דרך מיתוג עסקי לקבוצה הנכונה. זהו לינקדאין לעסקים קלאסי. פרסום בלינקדאין בקבוצות יכול לחבר אתכם לאנשי הקשר הנכונים, לעמדות מפתח ועוד. הפרסום צריך להיות ממוקד, ענייני, בצורת מאמר עסקי מעניין. כתבה. פוסטים ענייניים או הקשרים אל תוך כתבות חיצוניות אפילו.

מה שהכי חשוב שתדעו זה שכל המהלך של שיווק בלינקדאין חייב להיות מרוכז במטרה שלכם, ולא להתפזר. כמו כל דבר בחיים, דיוק ומידה הם הכי חשובים.

אנחנו יודעים כמה שיווק ברשתות חברתיות יכול להרגיש מאיים. אתם מרגישים שאתם בתחילת הדרך וזהו מסלול של לינקדאין למתחילים כי לא באמת צללתם אל עומקה של הרשת. Facemarketing כאן בשבילכם כדי ללוות אתכם מהצעד הראשון שבו רק תחשבו על איך לבנות פרופיל לינקדאין מתאים, ועד לרגע שבו תחליטו להתחיל לבצע פרסום בלינקדאין כדי להעלות את המודעות למותג שלכם. או לצורך שלכם בחיפוש אחר הקריירה הבאה.

אנחנו כאן כדי שתרגישו בבית, ובידיים בטוחות בעולם העסקי של העידן הנוכחי.

ניהול לינקדאין
ניהול לינקדאין

ניהול לינקדאין – כל מה שאתם חייבים לדעת  כשמדובר בלינקדאין רוב האנשים פשוט מהנהנים בראשם בלי להבין באמת במה מדובר. אלא אם כן אתם בתחום התעסוקה, ההייטק, וניהול הרשתות. ואז

קרא עוד »
מדריך לינקדאין
מדריך לינקדאין

מדריך לינקדאין – הרשת החברתית המקצועית הנכונה בשבילכם אם עוד לא הכרתם את הרשת החברתית לינקדאין מומלץ שתעשו זאת. מדובר ברשת החברתית המקצועית הכי חשובה בעולם התעסוקה, והיא זו שלמעשה

קרא עוד »
לינקדאין עסקי
לינקדאין עסקי

לינקדאין עסקי – שחקן נשמה אמיתי בעולם העסקים בין אם אתם בעלי עסק קטן, או בעלי מותג גדול. אין ספק שאם יש לכם לינקדאין עסקי זהו החבר הכי טוב שלכם

קרא עוד »
איך לבנות פרופיל לינקדאין
איך לבנות פרופיל לינקדאין

איך לבנות פרופיל לינקדאין – עולם השיווק החדש לבטח אינכם יודעים ולא לומדים את זה בקורס לינקדאין למתחילים כמובן, אך לינקדאין לעסקים הוא עולם שלם בפני עצמו. זוהי לא רשת

קרא עוד »
שיווק בלינקדאין
שיווק בלינקדאין

כמעט כל אדם מכיר כיום את לינקדאין. מדובר כיום באחת מהרשתות החברתיות הגדולות ביותר שניתן למצוא. לינקדאין החלה את דרכה בשנת 2002, כאשר לפי כ7 שנים היא הפכה לפלטפורמה שעיקרה

קרא עוד »
פרסום בלינקדאין
פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין מהווה כיום פרסום אטרקטיבי ויעיל מאוד עבור כל עסק כמעט. פרסום זה משמעותי בקרב חברות ומפרסמים מכיוון שקהל היעד הפוטנציאלי של לא מעט מהן מרוכז בלינקדאין.  אם אתם

קרא עוד »
דילוג לתוכן