פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

כולם באמת נמצאים בפייסבוק?

כן! איך עובד הפרסום?

איך לעשות פרסום בפייסבוק?

הרשת החברתית הגדולה בעולם מציעה פלטפורמה מזמינה ונוחה לשימוש הכוללת לא פחות משני מיליארד משתמשים, מתוכם מעל ארבעה וחצי מיליון משתמשים מישראל. בעבור בעלי עסקים ומיזמים בישראל זו היא כמות בלתי נתפסת של משתמשים בעלי פוטנציאל להפוך ללקוחות משלמים, תוך אפשרות מיקוד ופילוח ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

פייסבוק מהווה תשתית לתצורת פרסום ושיווק חדשה. בעוד שבעבר מפרסמים נהגו להשקיע את משאביהם בעיתונות הכתובה, לשלם אלפי שקלים ולאבד שליטה על הקמפיין מיד עם פרסום המודעה, פייסבוק מאפשרת ניהול קמפיינים חכם וממוקד, תוך מעקב בזמן אמת אודות היקף החשיפה והתגובה של הגולשים, שליטה בקהל היעד ובהוצאה ויצירת לידים איכותיים המסייעים לעסקים להמריא

פרסום בפייסבוק יכול להתבצע במספר אופנים, בניהם קמפיינים ויראליים לצד פרסום ממומן בפייסבוק. על מנת להגיע להיקף חשיפה מרשים יש לשלוט בכלים השונים שמציעה הרשת החברתית כמו גם להכיר את שפת הגולשים והמשתמשים הפוטנציאלים. תוכן איכותי וגרפיקה ממותגת הם חלק מסל הכלים הנדרש לצורך ניהול עמוד פייסבוק עסקי, נוסף על השקעה של זמן וניתוח נתוני הגלישה והתגובות לדף ולקמפיין בזמן אמת.

אין כיום בעל עסק שיכול לוותר על שיווק ברשתות חברתיות בכלל ועל שיווק בפייסבוק בפרט. הפייסבוק בעצם מחליף וניתן לומר מעצים את שיטת "מפה לאוזן" הישנה והטובה שכל כך הרבה בעלי עסקים נהגו להיעזר בה. בעידן בו כולם מבלים אחוז ניכר מזמנם ברשת, ההמלצות, התגובות ורחשי הלב של הציבור עברו לשם אף הם.

ניהול פרסום בפייסבוק אינו מסתכם בהעלאת פוסטים ובניית קמפיינים וכולל נוכחות מאסיבית ויומיומית ברשת, תוך מיפוי וחדירה לקבוצות וקהלי יעד הרלוונטיים לעסק. אופן הקניה של הצרכן הישראלי השתנה לאין ערוך בעשור האחרון ואתו נולדו שיטות שיווק ברשתות החברתיות שנועדו לתת מענה ולשבות את לב הצרכנים.

אנו  בפייס-מרקטינג מספקים ללקוחותינו שירות מלא בכל הנוגע לתחום שיווק ברשתות החברתיות, החל מהקמת עמוד עסקי תוך מיפוי החשיפה לחשיפה מקסימלאלית ללקוחות פוטנציאלים על פי חתכים, ניהול עמוד פייסבוק, בנייה וניהול קמפיינים, מענה לפונים ויצירת לידים, ניהול תוכן וגרפיקה.

לפגישת היכרות וייעוץ בנושא שיווק ברשתות החברתיות מוזמנים לפנות אלינו או לחלופין ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר: 077-9976279 

דילוג לתוכן