פרסום באינסטגרם- עולם של חשיפה ויזואלית

לכל מי שנהג לחשוב כי אינסטגרם הנה פלטפורמה המתחרה בפייסבוק, מדובר בחיבור בין שתי רשתות חברתיות בעלות פוטנציאל עצום ללא תקרת זכוכית, שנולד בשנת 2012 כאשר פייסבוק רכשה את אינסטגרם ושילבה כוחות של שתי רשתות חברתיות, במטרה להגיע לציבור משתמשים עצום ובפילוח מדויק.

פרסום באינסטגרם - פרסום שעובד!

האינסטגרם מציעה פלטפורמה חדשנית בעלת קהלי יעד צעירים אשר מאפשר לעסקים קטנים לפרסם על פלטפורמות של מותגי ענק תוך ניצול מקסימלי של תקציבים, קטנים וגדולים כאחד והגעה לדרגות חשיפה וקמפיינים אפקטיביים במיוחד.

בעצם פרסום באינסטגרם נשען על מאגרי המידע, הפילוח וממשקי העבודה של פייסבוק, מה שמספק ללקוחות המפרסמים חשיפה רחבה וקמפיינים ממוקדים תוך אפשרות ניהול בזמן אמת וקבלת נתונים אודות אחוזי ההצלחה של ניהול קמפיין באינסטגרם בכל רגע נתון. שיטה זו מאפשרת לנהל טוב יותר תקציבי פרסום כמו גם ללמוד את השוק ואת הכלים המשפיעים עליו בכל זמן נתון.

שיווק ברשתות חברתיות הפך לתחום מקצועי בפני עצמו, הדורש ידע ומיומנות לצד היכרות עם הממשקים ונוכחות מתמידה ברשת. הקמה וניהול עמוד אינסטגרם עסקי אינה דומה לזו שמצריכה הקמת עמוד פרטי לצרכי הנאה ושיתוף חברים, וכבר משלב ההקמה יש להביא ראיה שיווקית ומקצועית, פילוח משתמשים ופניות ממוקדות להגדלת מאגר החברים לכאלה שעשויים להפוך ללקוחות משלמים.

האינסטגרם בהיותו רשת חברתית השמה דגש על וויזואליות, מציע למפרסם ליצור פרסומות במצב מאוזן המעניקות חוויה קולנועית, העלאת סרטוני פרסומת באורך של עד 30 שניות, Marquee- כלי פרסומי שנועד לחיזוק ובניית מותגים ומתאים לפרסומים קצרי טווח וממשקים משותפים עם החברה האם פייסבוק המולידים קמפיינים משותפים בעלי אפקטיביות מוגברת.

עם שלוש מאות מיליון משתמשים בעולם, ומתוכם כשני מיליון בישראל, אין בית עסק שיכול לבטל את אינסטגרם כרשת חברתית מובילה ובעלת פוטנציאל חשיפה עצום.

רוצים לדעת כמה עולה פרסום באינסטגרם? אנו בפייס מרקטינג, חיים ונושמים רשתות חברתיות, ומנהלים מסעות פרסום בכל סדרי הגודל והתקציבים עבור לקוחותינו. שיווק ופרסום ברשתות חברתיות בכלל ופרסום באינסטגרם בפרט, אלו כלים שבניהול נכון יכולים להביא כל עסק לצמיחה חסרת תקדים ולהוליד באופן שוטף לידים איכותיים שהופכים ללקוחות נאמנים.

לפגישת היכרות וייעוץ בנושא שיווק ברשתות החברתיות מוזמנים לפנות אלינו או לחלופין ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר: 077-9976279 

דילוג לתוכן