פרסום ביוטיוב תוכן שעובד

פרסום ביוטיוב

מי שגולש ברשתות החברתיות, שזה בעצם כולם, ישים לב בנקל שלא ניתן לגלגל שלושה פוסטים ברצף מבלי להיתקל בסרטונים שממלאים את המסך בצבע וצליל ומהווים מוקד משיכה לקהלי היעד הרבים המשוטטים רשת.

שיווק ברשתות חברתיות בכלל ופרסום ביוטיוב בפרט הוא פרסום אפקטיבי במיוחד, הנשען על יכולות הפילוח וזיהוי הצרכים שמפעיל האתר על משתמשיו. מלבד פילוח של מין, גיל ואזור מגורים ביוטיוב יודעים לזהות את המשתמשים על פי תחומי העניין שלהם, הן על פי הגדרותיהם בעת ההרשמה והן על פי היסטוריית הגלישה שלהם באתר.

פרסום ביוטיוב בשל הפלטפורמה שונה מעט ומורכב יותר, פרסום ברשתות חברתיות אחרות מחייב ידע והבנה בהפקה של סרטונים. הפקה של סרטון מוצלח עשויה להפוך את ההפקה לוויראלית ואת החשיפה לעוצמתית במיוחד, כאשר הגולשים עצמם הופכים להיות המפרסמים של הסרטון וכפועל יוצא- של העסק.

לא די בהפקת סרטון בודד ויצירת קמפיין שיווק ופרסום ברשתות חברתיות, על מנת לנצל את מלוא כוחו של אתר יוטיוב. מלבד היות יוטיוב לאתר הסרטונים והתוכן הרץ הגדול ברשת, החל משנת 2006 יוטיוב הוא גם בן הטיפוחים של גוגל, שרכשה אותו תמורת 1.65 מיליארד דולר. משמעות הדבר עבור הגולשים ובעיקר עבור בעלי האתרים שרוצים לראות את האתר שלהם מתרומם למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל, היא שקידום סרטונים ופרסום ביוטיוב יביא בהכרח גם לקידום בגוגל, המעניקה לו עדיפות.

הקמת פרופיל משתמש ביוטיוב מחייבת תחזוקה שוטפת, יצירה ושמירה על קשר עם הגולשים והמגיבים והעלאת תכנים חדשניים שיסייעו במיתוג העסק ופעילותו. מדובר בערוץ הרביעי בגודלו ברשת בהיקף פעילות חסר תקדים של שישה מיליון סרטונים חדשים מדי חודש.

גולשים המחפשים מידע ביוטיוב הם גולשים ממוקדים, מהירים וחדים שאינם מבטלים זמן בקריאת טקסטים ומעדיפים מידע שיוגש להם בכפית של זהב. מפרסמים שיודעים לקרוא את קהל היעד ולספק להם את המידע הרלוונטי ימצבו את עצמם כאוטוריקה בתחומם וימשכו אליהם קהלי יעד רלוונטיים בקלות.

אנו בפייס מרקטינג מתמחים בהפקת סרטוני תדמית, סרטוני ידע והעשרה וסרטונים וויראליים, אשר מספקים ללקוח את מבוקשו ומניעים לפעולת התקשרות ויוצרים לידים איכותיים ההופכים ללקוחות פעילים בעסק שלך.

לפגישת היכרות וייעוץ בנושא שיווק ברשתות החברתיות מוזמנים לפנות אלינו או לחלופין ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר: 077-9976279 

דילוג לתוכן